Katowice
Wiosna 2021 Zapisy
Uncategorized
Szóstki sezonu (Jesień 2020)
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090169294027
21080278393924
3106046355818
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
1105145261-915
2103145559-410
3103164258-169
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
1104064363-2012
2103075064-149
3102173559-246
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090153262727
W W W W W
21080259273224
W P W W W
31080292425024
W W W W W
41070358411721
W P W W W
51051450331716
W P P P P
6104154846213
P P R W W
7103255357-411
R P W P W
8102353860-229
P P P R W
9102174263-217
W P P P R
10102174375-325
P W P P P
111001937103-661
P P P P P
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090177255227
W W W W P
21080292434924
W P W W W
31070380404021
P P W W W
41061370403019
W W W P W
5106044546-118
P P W W P
6105054147-615
W P W P P
7103254771-2411
W W P P W
8103163053-2310
P P P W P
9103073360-278
P W P P W
10101273167-365
R P P P P
11101094397-543
P P W P P
Ekstraliga
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090169294027
21080278393924
3106046355818
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
1105145261-915
2103145559-410
3103164258-169
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
1104064363-2012
2103075064-149
3102173559-246
1 Liga
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090153262727
W W W W W
21080259273224
W P W W W
31080292425024
W W W W W
41070358411721
W P W W W
51051450331716
W P P P P
6104154846213
P P R W W
7103255357-411
R P W P W
8102353860-229
P P P R W
9102174263-217
W P P P R
10102174375-325
P W P P P
111001937103-661
P P P P P
2 Liga
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090177255227
W W W W P
21080292434924
W P W W W
31070380404021
P P W W W
41061370403019
W W W P W
5106044546-118
P P W W P
6105054147-615
W P W P P
7103254771-2411
W W P P W
8103163053-2310
P P P W P
9103073360-278
P W P P W
10101273167-365
R P P P P
11101094397-543
P P W P P
DataStadionGościeCzasLigaSezonMiejsce spotkania

Katowice Wiosna 2021 Wyniki

Zobacz wszystkie mecze
DataStadionWynikiGościeCzasLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykułKolejka
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid C
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid D
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (4-6) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid B
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (1-3) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid C
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid D
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid B
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (7-9) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Terminarz
DataStadionGościeCzasLigaSezonMiejsce spotkania
Wyniki

Katowice Wiosna 2021 Wyniki

Zobacz wszystkie mecze
DataStadionWynikiGościeCzasLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykułKolejka
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid C
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid D
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (4-6) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid B
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (1-3) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid C
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid D
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid B
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (7-9) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Zapraszamy na mecz o utrzymanie w Ekstralidze pomiędzy MPFC vs Tyskie Browary Książęce ... See MoreSee Less
Zapraszamy na mecz o utrzymanie w Ekstralidze pomiędzy MPFC vs Tyskie Browary Książęce !! ... See MoreSee Less
2 Kolejka naszego Typera !!
Mecze tej kolejki typujemy do pierwszego gwizdka meczu Szkocja vs Czechy !
Pierwszy ranking pojawi się po zakończeniu meczów pierwszej kolejki 🙂

Poniedziałek 14 Czerwiec
Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow)
Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg)
Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville)

Wtorek 15 Czerwiec
Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest)
Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich)

Środa 16 Czerwiec
Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg)
Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku)
Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome)
... See MoreSee Less
2 Kolejka naszego Typera !!
Mecze tej kolejki typujemy do pierwszego gwizdka meczu Szkocja vs Czechy !
Pierwszy ranking pojawi się po zakończeniu meczów pierwszej kolejki :)Poniedziałek 14 Czerwiec
Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow)
Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg)
Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville)Wtorek 15 Czerwiec
Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest)
Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich)Środa 16 Czerwiec
Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg)
Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku)
Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome)

Comment on Facebook

Andrzej Roztropowicz:Poniedziałek 14 Czerwiec Szkocja vs Czechy (1-2) Polska vs Słowacja (1-1) Hiszpania vs Szwecja (2-0)Wtorek 15 Czerwiec Węgry vs Portugalia (0-3) Francja vs Niemcy (2-0)Środa 16 Czerwiec Finlandia vs Rosja (0-1) Turcja vs Walia (2-0) Włochy vs Szwajcaria (2-0)

Poniedziałek 14 Czerwiec Szkocja vs Czechy (1-1) Polska vs Słowacja (2-0) Hiszpania vs Szwecja (2-0)Wtorek 15 Czerwiec Węgry vs Portugalia (0-2) Francja vs Niemcy (1-1)Środa 16 Czerwiec Finlandia vs Rosja (1-1) Turcja vs Walia (1-0) Włochy vs Szwajcaria (2-0)

1-1 2-0 2-0 0-2 3-2 0-1 2-1 2-1

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-2 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 0-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 1-0 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-2 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 0-1 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 1-1 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-0 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 1-0

1:1 1:0 2:0 1:3 2:2 0:1 1:2 2:1

Szkocja - Czechy 0:0 Polska - Słowacja 1:0 Hiszpania - Szwecja 2:0 Węgry - Portugalia 0:3 Francja - Niemcy 2:1 Finlandia - Rosja 1:1 Turcja - Walia 1:1 Włochy - Szwajcaria 2:0

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-0 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 0-2 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 2-2 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-2 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 2-2 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 0-2 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-1 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 2-1

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 0-1 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 1-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 3-1 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-2 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 2-1 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 1-2 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 1-1 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 1-1

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-1 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 3-1 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 2-0 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 0-3 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 2-0 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 0-1 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-1 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 2-1

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-0 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 0-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 1-0 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-2 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 3-2 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 1-3 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-0 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 1-0

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-0 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 2-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 2-1 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-3 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 2-1 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 1-1 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-0 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 1-0

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-2 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 0-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 1-0 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-1 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 0-1 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 1-3 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-0 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 1-1

Poniedziałek 14 Czerwiec Szkocja vs Czechy 0:2 Polska vs Słowacja 1:0 Hiszpania vs Szwecja 1:1Wtorek 15 Czerwiec Węgry vs Portugalia 1:3 Francja vs Niemcy 0:0Środa 16 Czerwiec Finlandia vs Rosja 0:2 Turcja vs Walia 2:1 Włochy vs Szwajcaria 2:0

Grupa D: Szkocja vs Czechy 1:1 Grupa E: Polska vs Słowacja 3:1 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja 3:0 Grupa F: Węgry vs Portugalia 1:2 Grupa F: Francja vs Niemcy 2:1 Grupa B: Finlandia vs Rosja 0:1 Grupa A: Turcja vs Walia 2:3 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria 2:0

Szkocja vs Czechy 1:1 Polska vs Słowacja 1:1 Hiszpania vs Szwecja 2:0 Węgry vs Portugalia 0:2 Francja vs Niemcy 3:1 Finlandia vs Rosja 0:2 Turcja vs Walia 1:1 Włochy vs Szwajcaria 2:0

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-1 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 0-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 2-0 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 0-2 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 2-1 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 0-1 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 1-1 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 2-0

View more comments

2 days ago
Live Puchar Ligi (finał) ... See MoreSee Less
Zapraszamy na podsumowanie wydarzeń z 2 ostatnich tygodni rozgrywek 🙂 ... See MoreSee Less
Load more
Nowy Sezon Wiosna 2021?

Zapisz Drużynę !!

Sezon Wiosna 2021 – spadki/awanse

Jako, że sezon Wiosna 2021 w pełni, poniżej prezentujemy kluczowe informacje dotyczące każdej z lig. Z uwagi na planowany remont obiektu Rapid, rozgrywki musimy zakończyć przed 12 czerwcem. Z uwagi na ten fakt, od przyszłego tygodnia kolejne ligowe potyczki rozgrywać będziemy również w piątki. Spowoduje to duże nagromadzenie meczy (sporo ekip będzie grało 2 razy…

Wiosna 2021 Zapisy

Zapisy LIGA RED BOX - SEZON WIOSNA 2021 Pomimo przedłużającego się pandemicznego zawieszenia , liczymy iż już wkrótce wznowimy rywalizację w ramach RED BOX Śląskiej Ligi Halowej... Kolejnym krokiem w powrocie do futbolowej normalności, będzie start wiosennej edycji Ligi RED BOX w Katowicach . Pomimo mocno zaawansowanych planów realizacji remontu obiektu przy ulicy Stęślickiego ,...

Szóstki sezonu (Jesień 2020)

EKSTRALIGA -BR- Michał Woźnica (WSD Sengam Sport) Radomir Kowalski (WSD Sengam Sport) Mateusz Tuleja (Krysław S.C.) Gustaw Tomkowicz (AC Bogucice) Daniel Kuliga (AC Bogucice) Piotr Makowski (Golden Team) rezerwa: P.Grzywa (Hunger Bud) – Wereszczak, Pawłowski, Ł.Wentkowski (Krysław), Michalak (Tyskie), Kuchta (Bogucice), Mnochy (Hunger Bud), Kocur (Golden Team), Sega, Kempa (Under Forest), Mania (A-TN), Swatowski (Lions),…

Jesień 2020 – system rozgrywkowy / Puchar Ligi

SYSTEM ROZGRYWKOWY (JESIEŃ 2020) EKSTRALIGA RUNDA ZASADNICZA: każdy z każdym. Następnie tabela zostaje podzielona na trzy części, punkty zdobyte zostają RUNDA FINAŁOWA: zespoły z miejsc 1-4 (każdy z każdym), zespoły z miejsc 5-7 (każdy z każdym), 8-10 (każdy z każdym) SPADEK DO 1 LIGI (Wiosna 2021): miejsce 10 PIERWSZA LIGA RUNDA ZASADNICZA: każdy z każdym….

Cafe Red Box – Wiosna 2020 – Tydzień 8

W tym tygodniu w programie:Cały mecz ATN Soccer Team vs Lions United1 Połowa meczu INWET RedBox vs Hunger Bud2 Połowa i goleada Golden Team vs Szóstka KatowiceObszerne wywiady Adrian Sopicki z Tyskich i Marcel Post z No Namei Sporo informacji o 2 lidze po ok 1 godzinie programu.

Szóstka Tygodnia (8)

Michał Seweryn (Tyskie Browary Książęce) – dwa razy w poprzednim tygodniu widzieliśmy na Rapidzie zarówno Tyskie, jak i ich reprezentanta Michała Seweryna. Pierwszy bój, z Golden Team gracz ten rozegrał w polu, tradycyjnie dokładając sporej wielkości cegiełkę do wygranej nad liderem tabeli. Dużo większą jednak rolę w swojej drużynie odegrał on dzień później, kiedy to...

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Zapraszamy na mecz o utrzymanie w Ekstralidze pomiędzy MPFC vs Tyskie Browary Książęce ... See MoreSee Less
Zapraszamy na mecz o utrzymanie w Ekstralidze pomiędzy MPFC vs Tyskie Browary Książęce !! ... See MoreSee Less
2 Kolejka naszego Typera !!
Mecze tej kolejki typujemy do pierwszego gwizdka meczu Szkocja vs Czechy !
Pierwszy ranking pojawi się po zakończeniu meczów pierwszej kolejki 🙂

Poniedziałek 14 Czerwiec
Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow)
Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg)
Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville)

Wtorek 15 Czerwiec
Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest)
Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich)

Środa 16 Czerwiec
Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg)
Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku)
Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome)
... See MoreSee Less
2 Kolejka naszego Typera !!
Mecze tej kolejki typujemy do pierwszego gwizdka meczu Szkocja vs Czechy !
Pierwszy ranking pojawi się po zakończeniu meczów pierwszej kolejki :)Poniedziałek 14 Czerwiec
Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow)
Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg)
Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville)Wtorek 15 Czerwiec
Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest)
Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich)Środa 16 Czerwiec
Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg)
Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku)
Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome)

Comment on Facebook

Andrzej Roztropowicz:Poniedziałek 14 Czerwiec Szkocja vs Czechy (1-2) Polska vs Słowacja (1-1) Hiszpania vs Szwecja (2-0)Wtorek 15 Czerwiec Węgry vs Portugalia (0-3) Francja vs Niemcy (2-0)Środa 16 Czerwiec Finlandia vs Rosja (0-1) Turcja vs Walia (2-0) Włochy vs Szwajcaria (2-0)

Poniedziałek 14 Czerwiec Szkocja vs Czechy (1-1) Polska vs Słowacja (2-0) Hiszpania vs Szwecja (2-0)Wtorek 15 Czerwiec Węgry vs Portugalia (0-2) Francja vs Niemcy (1-1)Środa 16 Czerwiec Finlandia vs Rosja (1-1) Turcja vs Walia (1-0) Włochy vs Szwajcaria (2-0)

1-1 2-0 2-0 0-2 3-2 0-1 2-1 2-1

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-2 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 0-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 1-0 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-2 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 0-1 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 1-1 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-0 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 1-0

1:1 1:0 2:0 1:3 2:2 0:1 1:2 2:1

Szkocja - Czechy 0:0 Polska - Słowacja 1:0 Hiszpania - Szwecja 2:0 Węgry - Portugalia 0:3 Francja - Niemcy 2:1 Finlandia - Rosja 1:1 Turcja - Walia 1:1 Włochy - Szwajcaria 2:0

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-0 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 0-2 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 2-2 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-2 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 2-2 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 0-2 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-1 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 2-1

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 0-1 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 1-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 3-1 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-2 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 2-1 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 1-2 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 1-1 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 1-1

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-1 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 3-1 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 2-0 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 0-3 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 2-0 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 0-1 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-1 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 2-1

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-0 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 0-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 1-0 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-2 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 3-2 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 1-3 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-0 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 1-0

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-0 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 2-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 2-1 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-3 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 2-1 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 1-1 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-0 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 1-0

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-2 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 0-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 1-0 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 1-1 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 0-1 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 1-3 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 2-0 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 1-1

Poniedziałek 14 Czerwiec Szkocja vs Czechy 0:2 Polska vs Słowacja 1:0 Hiszpania vs Szwecja 1:1Wtorek 15 Czerwiec Węgry vs Portugalia 1:3 Francja vs Niemcy 0:0Środa 16 Czerwiec Finlandia vs Rosja 0:2 Turcja vs Walia 2:1 Włochy vs Szwajcaria 2:0

Grupa D: Szkocja vs Czechy 1:1 Grupa E: Polska vs Słowacja 3:1 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja 3:0 Grupa F: Węgry vs Portugalia 1:2 Grupa F: Francja vs Niemcy 2:1 Grupa B: Finlandia vs Rosja 0:1 Grupa A: Turcja vs Walia 2:3 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria 2:0

Szkocja vs Czechy 1:1 Polska vs Słowacja 1:1 Hiszpania vs Szwecja 2:0 Węgry vs Portugalia 0:2 Francja vs Niemcy 3:1 Finlandia vs Rosja 0:2 Turcja vs Walia 1:1 Włochy vs Szwajcaria 2:0

Poniedziałek 14 Czerwiec Grupa D: Szkocja vs Czechy (15:00, Glasgow) 1-1 Grupa E: Polska vs Słowacja (18:00, St Petersburg) 0-0 Grupa E: Hiszpania vs Szwecja (21:00, Seville) 2-0 Wtorek 15 Czerwiec Grupa F: Węgry vs Portugalia (18:00, Budapest) 0-2 Grupa F: Francja vs Niemcy (21:00, Munich) 2-1 Środa 16 Czerwiec Grupa B: Finlandia vs Rosja (15:00, St Petersburg) 0-1 Grupa A: Turcja vs Walia (18:00, Baku) 1-1 Grupa A: Włochy vs Szwajcaria (21:00, Rome) 2-0

View more comments

2 days ago
Live Puchar Ligi (finał) ... See MoreSee Less
Zapraszamy na podsumowanie wydarzeń z 2 ostatnich tygodni rozgrywek 🙂 ... See MoreSee Less
Load more

Newsy

Sezon Wiosna 2021 – spadki/awanse

Jako, że sezon Wiosna 2021 w pełni, poniżej prezentujemy kluczowe informacje dotyczące każdej z lig. Z uwagi na planowany remont obiektu Rapid, rozgrywki musimy...
Uncategorized

Szóstki sezonu (Jesień 2020)

EKSTRALIGA -BR- Michał Woźnica (WSD Sengam Sport) Radomir Kowalski (WSD Sengam Sport) Mateusz Tuleja (Krysław S.C.) Gustaw Tomkowicz (AC Bogucice) Daniel Kuliga (AC Bogucice)...
Uncategorized

Jesień 2020 – system rozgrywkowy / Puchar Ligi

SYSTEM ROZGRYWKOWY (JESIEŃ 2020) EKSTRALIGA RUNDA ZASADNICZA: każdy z każdym. Następnie tabela zostaje podzielona na trzy części, punkty zdobyte zostają RUNDA FINAŁOWA: zespoły z...
Nowy Sezon Wiosna 2021

Zapisz Drużynę !!

RedBox TV

Mecze

Kontakt

Dyrektor rozgrywek – ADAM KOMIN (790 224 029).
Koordynator – ANDRZEJ ROZTROPOWICZ (790 204 371).
II Koordynator – SEBASTIAN KOMIN (730 995 504).
Strona www, Facebook, IT, Media – BARTOSZ KOŁODZIEJ (729 113 099).

Red Box Katowice