SEZON: ZIMA 2023/24

\???? Ogromnymi krokami zbliża się okres zimowy, którego ozdobą będzie XVII już edycja Śląskiej Ligi Halowej. Raz jeszcze najlepsze amatorskie drużyny pięcioosobowe powalczą o ???? laury na Hali przy ulicy Spółdzielczości 21 w Katowicach.

???? otwarcie rozgrywek planowane jest na 0️⃣3️⃣.1️⃣2️⃣, aby uniknąć sporego przetrzebienia kadrowego poszczególnych drużyn (start rundy wiosennej rozgrywek 23/24), całe rozgrywki planujemy zakończyć najpóźniej 2️⃣5️⃣.0️⃣2️⃣

???? wszystkie mecze rozgrywane będą w kolejne niedziele, inauguracja poszczególnych kolejek będzie miała miejsce już o godzinie 9️⃣.0️⃣0️⃣ rano.

???? wszystkich uczestników planujemy podzielić na dwie grupy ????️ i ????️, dokładny system rozgrywkowy zależeć będzie od finalnej liczby zespołów.

???? planujemy rozegranie przez każdy zespół minimum 9️⃣ spotkań. Ostatnim akcentem sezonu, będzie tradycyjny ???? Puchar Ligi, w którym wszystkie chętne zespoły zmierzą się ze sobą w formie turniejowej.

???? Złoty medalista każdej grupy, ???? na uroczystym wręczeniu nagród, otrzyma (poza efektownym ????pucharem i ????medalami) talon 8️⃣0️⃣0️⃣ zł. do wykorzystania na sprzęt sportowy firmy ⚽️???????????? Macron. Wicemistrz otrzyma bon w wysokości 5️⃣0️⃣0️⃣ zł., a brązowy medalista 3️⃣0️⃣0️⃣ zł. W każdej grupie na wyróżnienie mogą liczyć zespoły z najlepszą ???? obroną, ????atakiem, wyłoniony zostanie również ???? król strzelców. Nie można zapomnieć o tradycyjnej zabawie w mediach społecznościowych na ???? “Zawodnika sezonu”. Jest to swoiste połączenie dokonań boiskowych i popularności, wszystko przedstawione w postaci aktualizowanego co tydzień ???? rankingu.

???? Koszt udziału w Śląskiej Lidze Halowej, to 1️⃣6️⃣0️⃣0️⃣ zł.

???? ZAPISY: 790 204 371, ligakatowice@rbsport.pl

Leave a Reply