SliderUncategorized
Zapisy – Sezon Jesień 2021
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090169294027
21080278393924
3106046355818
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
1105145261-915
2103145559-410
3103164258-169
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
1104064363-2012
2103075064-149
3102173559-246
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090153262727
W W W W W
21080259273224
W P W W W
31080292425024
W W W W W
41070358411721
W P W W W
51051450331716
W P P P P
6104154846213
P P R W W
7103255357-411
R P W P W
8102353860-229
P P P R W
9102174263-217
W P P P R
10102174375-325
P W P P P
111001937103-661
P P P P P
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090177255227
W W W W P
21080292434924
W P W W W
31070380404021
P P W W W
41061370403019
W W W P W
5106044546-118
P P W W P
6105054147-615
W P W P P
7103254771-2411
W W P P W
8103163053-2310
P P P W P
9103073360-278
P W P P W
10101273167-365
R P P P P
11101094397-543
P P W P P
Ekstraliga
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090169294027
21080278393924
3106046355818
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
1105145261-915
2103145559-410
3103164258-169
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
1104064363-2012
2103075064-149
3102173559-246
1 Liga
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090153262727
W W W W W
21080259273224
W P W W W
31080292425024
W W W W W
41070358411721
W P W W W
51051450331716
W P P P P
6104154846213
P P R W W
7103255357-411
R P W P W
8102353860-229
P P P R W
9102174263-217
W P P P R
10102174375-325
P W P P P
111001937103-661
P P P P P
2 Liga
PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-PktForma
11090177255227
W W W W P
21080292434924
W P W W W
31070380404021
P P W W W
41061370403019
W W W P W
5106044546-118
P P W W P
6105054147-615
W P W P P
7103254771-2411
W W P P W
8103163053-2310
P P P W P
9103073360-278
P W P P W
10101273167-365
R P P P P
11101094397-543
P P W P P
DataStadionGościeCzasLigaSezonMiejsce spotkania

Katowice Wiosna 2021 Wyniki

Zobacz wszystkie mecze
DataStadionWynikiGościeCzasLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykułKolejka
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid C
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid D
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (4-6) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid B
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (1-3) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid C
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid D
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid B
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (7-9) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Terminarz
DataStadionGościeCzasLigaSezonMiejsce spotkania
Wyniki

Katowice Wiosna 2021 Wyniki

Zobacz wszystkie mecze
DataStadionWynikiGościeCzasLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykułKolejka
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid C
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid D
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (4-6) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid B
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (1-3) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid C
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid D
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid B
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Ekstraliga (7-9) Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
1 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
2 Liga Wiosna 2021Wiosna 2021
Rapid A
Grażyńskiego 51, 40-126 Katowice, Polska
9
Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
To już koniec naszego typera, dziękujemy wszystkim za fajną zabawę 🙂
1 Miejsce zajął z 46 pkt - Krzysztof Sziwy
2 miejsce ex aequo zjali z 40pkt - Andrzej Roztropowicz i Tomasz Serzysko
3 miejsce ex aequo zajęli z 36pkt - Igor Szewczyk, Barbara Paździora i Jarosław Nosek.

Po nagrody proszę się zgłaszać w wiadomości do strony 🙂
... See MoreSee Less
To już koniec naszego typera, dziękujemy wszystkim za fajną zabawę :)
1 Miejsce zajął z 46 pkt - Krzysztof Sziwy
2 miejsce ex aequo zjali z 40pkt - Andrzej Roztropowicz i Tomasz Serzysko
3 miejsce ex aequo zajęli z 36pkt - Igor Szewczyk, Barbara Paździora i Jarosław Nosek.Po nagrody proszę się zgłaszać w wiadomości do strony :)
Nasz typer dobiega już końca, został ostatni mecz, poznaliśmy dwójkę finalistów euro i w sumie finalistów typera Tomasz Serzysko Krzysztof Sziwy Gratulujemy dobrych typów !! Obstawiajcie wszyscy finał i już w niedzielę poznamy top 3 naszej zabawy 🙂

Zasady typowania finału jak we wcześniejszych rundach.
Finał
Niedziela 11 Lipiec
Włochy vs Anglia (21:00, Londyn)
... See MoreSee Less
Nasz typer dobiega już końca, został ostatni mecz, poznaliśmy dwójkę finalistów euro i w sumie finalistów typera Tomasz Serzysko Krzysztof Sziwy Gratulujemy dobrych typów !! Obstawiajcie wszyscy finał i już w niedzielę poznamy top 3 naszej zabawy :)Zasady typowania finału jak we wcześniejszych rundach.
Finał
Niedziela 11 Lipiec
Włochy vs Anglia (21:00, Londyn)

Comment on Facebook

Wyniki po półfinałach:

Włochy - Anglia 0:1

Włochy Anglia 1-1,1-1,k:5-4

1-1, 2-2 po dogrywce, 4-2 w karnych

włochy - anglia 0-0 w karnych 5-4 dla anglii

Anglia - włochy 2-0

1-0 dla włoch

WŁOCHY - ANGLIA 1-1

WŁOCHY - ANGLIA 0-1

Włochy - Anglia 2:1

Włochy 1:0 Anglia

Włochy vs Anglia 2-1 Bramki pewnie szczelą Chiesa barella dla Włochów A dla Anglia mount

Włochy vs Anglia (1-1), (2-2) (4-2 k.)

WŁOCHY - ANGLIA 3-1

1-1, 1-1 po dogrywce, 5-3 w karnych DLA WŁOCH

Włochy vs Anglia 1-1 (3-5 k.)

View more comments

Nasz typer jest tak samo ciekawy jak euro 6 osób dzielą 3 pkt. Typerem kolejki została Pani Barbara Paździora co za kolejka Gratulujemy ! 🙂

Zostały nam 3 mecze, typujemy je na zasadach bliźniaczych do poprzednich rund pucharowych.
Wyniki po poprzedniej rundzie w komentarzu.

Półfinały
Wtorek 6 Lipiec
SF1: Włochy vs Hiszpania (21:00, London)

Środa 7 Lipiec
SF2: Anglia vs Dania (21:00, London)
... See MoreSee Less
Nasz typer jest tak samo ciekawy jak euro 6 osób dzielą 3 pkt. Typerem kolejki została Pani Barbara Paździora co za kolejka Gratulujemy ! :)Zostały nam 3 mecze, typujemy je na zasadach bliźniaczych do poprzednich rund pucharowych.
Wyniki po poprzedniej rundzie w komentarzu.Półfinały
Wtorek 6 Lipiec
SF1: Włochy vs Hiszpania (21:00, London)Środa 7 Lipiec
SF2: Anglia vs Dania (21:00, London)

Comment on Facebook

Wyniki po poprzedniej rundzie:

2-0 2-0

Włochy - Hiszpania 2:1) Anglia - Dania (1:0) Mistrz: HISZPANIA

Włochy - Hiszpania 2:2, po dogrywce 3:2 Anglia - Dania 2:0

2:1 1:1, 0:0, 4:5

Włochy - Hiszpania 0-2 Anglia-Dania 2-0

1-2 3-1

2-1 2-1

SF1: Włochy vs Hiszpania (2-0)SF2: Anglia vs Dania (2-0)

2-1 2-1

2:0 2:1

Włochy - Hiszpania 1-1 Anglia-Dania 2-1

Włochy - Hiszpania 1-1 Anglia-Dania 1-1

Włochy - Hiszpania 2-1 Anglia-Dania 2-0

Włochy - Hiszpania 1-0 Anglia-Dania 2-0

Włochy - Hiszpania 2-1 Anglia-Dania 2-1

Włochy - Hiszpania 1-0 Anglia-Dania 1-0

SF1: Włochy vs Hiszpania (2-1)SF2: Anglia vs Dania (1:2)

SF1: Włochy vs Hiszpania (2:1)SF2: Anglia vs Dania (0:1)

SF1: Włochy vs Hiszpania 1:1, 1:1, 5-4 SF2: Anglia vs Dania 1:1, 1:1, 5-4

SF1: Włochy vs Hiszpania 1:1, 1:1, 4:3SF2: Anglia vs Dania 1:0

SF1: Włochy vs Hiszpania 1:2 SF2: Anglia vs Dania 2:0

View more comments

Mamy za sobą kolejną rudę typowania w 1/16 Euro 2020
W tabeli dzieją się równie ciekawe rzeczy co na boiskach ( chociaż przez to nasze typy były max słabe 😀 ) Wyniki: 4 typerów na 3 punktach więc walka o wygraną będzie trwała do końca ( tabela w komentarzu ).

W ćwierćfinałach typujemy na takich samych zasadach jak w 1/16:
Typujemy wynik w regulaminowym czasie gry standard wytypowany zwycięzca, remis 1pkt, poprawny wynik 2pkt. Przy typie na remis obstawiamy dalej. zwycięzca/remis po dogrywce +1pkt dokładny wynik po dogrywce +2 pkt, w przypadku remisu po dogrywce karne i tu zwycięzca po karnych +1pkt, dokładny wynik karnych +2

Ćwierćfinały
Piątek 2 Lipiec
QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (18:00, St Petersburg)
QF2: Belgia vs Włochy (21:00, Munich)

Sobota 3 Lipiec
QF3: Czechy vs Dania (18:00, Baku)
QF4: Ukraina vs Anglia (21:00, Rome)
... See MoreSee Less
Mamy za sobą kolejną rudę typowania w 1/16 Euro 2020
W tabeli dzieją się równie ciekawe rzeczy co na boiskach ( chociaż przez to nasze typy były max słabe :D ) Wyniki: 4 typerów na 3 punktach więc walka o wygraną będzie trwała do końca ( tabela w komentarzu ).W ćwierćfinałach typujemy na takich samych zasadach jak w 1/16:
Typujemy wynik w regulaminowym czasie gry standard wytypowany zwycięzca, remis 1pkt, poprawny wynik 2pkt. Przy typie na remis obstawiamy dalej. zwycięzca/remis po dogrywce +1pkt dokładny wynik po dogrywce +2 pkt, w przypadku remisu po dogrywce karne i tu zwycięzca po karnych +1pkt, dokładny wynik karnych +2Ćwierćfinały
Piątek 2 Lipiec
QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (18:00, St Petersburg)
QF2: Belgia vs Włochy (21:00, Munich)Sobota 3 Lipiec
QF3: Czechy vs Dania (18:00, Baku)
QF4: Ukraina vs Anglia (21:00, Rome)

Comment on Facebook

Wyniki po 5 rundzie typów:

2-1 0-2 1-2 0-2

Szwajcaria - Hiszpania 1-3 Belgia - Wlochy 1-2 Czechy - Dania 0-2 Ukraina-Anglia 1-3

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-3) QF2: Belgia vs Włochy (0-1)QF3: Czechy vs Dania (1-1, 1-1, k.3-5) QF4: Ukraina vs Anglia (0-2)

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-3) QF2: Belgia vs Włochy (1-2) QF3: Czechy vs Dania (1-1, 1-1, k.3-5) QF4: Ukraina vs Anglia (0-2)

Szwajcaria - Hiszpania 1-2 Belgia - Wlochy 2-1 Czechy - Dania 1-1 Ukraina-Anglia 0-2

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-1) kar. 5:3 QF2: Belgia vs Włochy (1-1) kar 4-5 QF3: Czechy vs Dania (0:2) QF4: Ukraina vs Anglia (1:1 ) kar 3-5

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (18:00, St Petersburg) 0-1 QF2: Belgia vs Włochy (21:00, Munich) 2-1 QF3: Czechy vs Dania (18:00, Baku) 0-2 QF4: Ukraina vs Anglia (21:00, Rome) 0-1

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-3) QF2: Belgia vs Włochy (1-2) QF3: Czechy vs Dania (1:3) QF4: Ukraina vs Anglia (1:3)

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-1) kar. 5:3 QF2: Belgia vs Włochy (0-1) QF3: Czechy vs Dania (0:2) QF4: Ukraina vs Anglia (1:2)

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-2) QF2: Belgia vs Włochy (1-1) k. 4-5 QF3: Czechy vs Dania (1:0) QF4: Ukraina vs Anglia (1:3)

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania 1:2 QF2: Belgia vs Włochy 2:1QF3: Czechy vs Dania 2:2 , 0:0, 4:3 QF4: Ukraina vs Anglia 0:2

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (0:2) QF2: Belgia vs Włochy (1:1,1:2)QF3: Czechy vs Dania (1-2) QF4: Ukraina vs Anglia (0-3)

Szwajcaria - Hiszpania 1-1,1-1,4-5 Belgia - Wlochy 1-1,1-1,5-4 Czechy - Dania 1-1,1-1,4-5 Ukraina-Anglia 1-1,1-1,4-5

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-1) kar. 5:3 QF2: Belgia vs Włochy (0-1)QF3: Czechy vs Dania (0:2) QF4: Ukraina vs Anglia (1:2)

Szwajcaria - Hiszpania 1:2 Belgia - Włochy 1:1, 1:1 po dogrywce, 4:2 karne Czechy - Dania 1:2 Ukraina - Anglia 0:1

Ćwierćfinały Piątek 2 Lipiec QF1: Szwajcaria vs Hiszpania 1:3 QF2: Belgia vs Włochy 0:1 Sobota 3 Lipiec QF3: Czechy vs Dania 1:1 (1:1, 4:5) QF4: Ukraina vs Anglia 0:2

ĆwierćfinałyQF2: Belgia vs Włochy 2:1 Sobota 3 Lipiec QF3: Czechy vs Dania 2:1 QF4: Ukraina vs Anglia 2:1

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-3) QF2: Belgia vs Włochy (0-1)QF3: Czechy vs Dania (0:2) QF4: Ukraina vs Anglia (0:2)

View more comments

Ok mamy za sobą fazę grupową, teraz zostały mecze fazy pucharowej więc tutaj typy zrobimy tak:
Typujemy wynik w regulaminowym czasie gry standard wytypowany zwycięzca, remis 1pkt, poprawny wynik 2pkt. Przy typie na remis obstawiamy dalej. zwycięzca/remis po dogrywce +1pkt dokładny wynik po dogrywce +2 pkt, w przypadku remisu po dogrywce karne i tu zwycięzca po karnych +1pkt, dokładny wynik karnych +2 ( + tytuł jasnowidza + staż u Wróżbita Maciej Skrzątek )
Czyli max pkt do zdobycia za mecz to 6pkt !! Znajdzie się kozak z takim typem 🙂 ?

Sobota 26 Czerwiec
1: Walia vs Dania (18:00, Amsterdam)
2: Italy vs Austria (21:00, London)

Niedziela 27 Czerwiec
3: Holandia vs Czechy (18:00, Budapest)
4: Belgia vs Portugalia (21:00, Seville)

Poniedziałek 28 Czerwiec
5: Chorwacja vs Hiszpania (18:00, Copenhagen)
6: France vs Switzerland (21:00, Bucharest)

Wtorek 29 Czerwiec
7: Anglia vs Niemcy (18:00, London)
8: Szwecja vs Ukraina (21:00, Glasgow)
... See MoreSee Less
Ok mamy za sobą fazę grupową, teraz zostały mecze fazy pucharowej więc tutaj typy zrobimy tak:
Typujemy wynik w regulaminowym czasie gry standard wytypowany zwycięzca, remis 1pkt, poprawny wynik 2pkt. Przy typie na remis obstawiamy dalej. zwycięzca/remis po dogrywce +1pkt dokładny wynik po dogrywce +2 pkt, w przypadku remisu po dogrywce karne i tu zwycięzca po karnych +1pkt, dokładny wynik karnych +2 (  + tytuł jasnowidza + staż u Wróżbita Maciej Skrzątek  )
Czyli max pkt do zdobycia za mecz to 6pkt !! Znajdzie się kozak z takim typem :) ?Sobota 26 Czerwiec
1: Walia vs Dania (18:00, Amsterdam)
2: Italy vs Austria (21:00, London)Niedziela 27 Czerwiec
3: Holandia vs Czechy (18:00, Budapest)
4: Belgia vs Portugalia (21:00, Seville)Poniedziałek 28 Czerwiec
5: Chorwacja vs Hiszpania (18:00, Copenhagen)
6: France vs Switzerland (21:00, Bucharest)Wtorek 29 Czerwiec
7: Anglia vs Niemcy (18:00, London)
8: Szwecja vs Ukraina (21:00, Glasgow)

Comment on Facebook

Ranking po 4 kolejce:

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (0-2) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-0) 4: Belgia vs Portugalia (2-1) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0-1) 6: France vs Switzerland (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (0-1) 8: Szwecja vs Ukraina (1-0)

Walia - Dania 0-2 Włochy - Austria 2-0 Holandia - Czechy 3-0 Belgia - Portugalia 2-1 Chorwacja - Hiszpania 0-2 Francja - Szwajcaria 3-0 Anglia - Niemcy 1-1 / remis dalej 1-1 /4-5k Szwecja - Ukraina 2-1

A można prosić o przypomnienie szczegółów konkursu ? Top 3 zgarnia nagrody ? Wg było pisane jakie są nagrody 😀 ? Piona

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (1-1, 1-1, 4-5) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-1) 4: Belgia vs Portugalia (1-1, 2-1) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0-1) 6: France vs Switzerland (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (1-1,1-1,4-5) 8: Szwecja vs Ukraina (1-1,1-1,5-4)

Walia vs Dania 1-2 Italy vs Austria 1-0 Holandia vs Czechy 2-1 Belgia vs Portugalia 1-1 Chorwacja vs Hiszpania 0-1 France vs Switzerland 2-0 Anglia vs Niemcy 0-0 Szwecja vs Ukraina 0-1

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (0-2) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-0) 4: Belgia vs Portugalia (2-1) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0-1) 6: France vs Switzerland (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (0-1) 8: Szwecja vs Ukraina (1-0)

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (1-2) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (1-0) 4: Belgia vs Portugalia (2-1) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0-1) 6: France vs Switzerland (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (0-1) 8: Szwecja vs Ukraina (1-0)

Walia vs Dania 1-2 Italy vs Austria 1-0 Holandia vs Czechy 2-1 Belgia vs Portugalia 1-1 Chorwacja vs Hiszpania 0-1 France vs Switzerland 2-0 Anglia vs Niemcy 0-0 Szwecja vs Ukraina 0-1

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (1-1, 1-1, 4-5) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-1) 4: Belgia vs Portugalia (1-1, 2-1) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0-1) 6: France vs Switzerland (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (1-1,1-1,4-5) 8: Szwecja vs Ukraina (1-1,1-1,5-4)

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (1:2) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-0) 4: Belgia vs Portugalia (1:1, 1:1 k: 3:4) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0:2) 6: France vs Switzerland (1:0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (1:1, 1:1, k 5:4) 8: Szwecja vs Ukraina (1:1, 1:2)

Walia - Dania 1:2 Włochy - Austria 2:0 Holandia - Czechy 3:1 Belgia - Portugalia 2:2 po dogrywce 3:2 Chorwacja - Hiszpania 0:2 Francja - Szwajcaria 2:1 Anglia - Niemcy 0:0 po dogrywce 0:1 Szwecja - Ukraina 1:0

Walia vs Dania 1-2 Italy vs Austria 1-0 Holandia vs Czechy 2-1 Belgia vs Portugalia 1-1 Chorwacja vs Hiszpania 0-1 France vs Switzerland 2-0 Anglia vs Niemcy 0-0 Szwecja vs Ukraina 0-1

Walia - Dania 2:1 Włochy - Austria 3:1 Holandia - Czechy 1:2 Belgia - Portugalia 1:1 (2:1 po dogrywce) Chorwacja - Hiszpania 0:2 Francja - Szwajcaria 2:1 Anglia - Niemcy 1:1 (po dogr. 1:1 k. 4:3) Szwecja - Ukraina 1:0

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (1-2) 2: Italy vs Austria (3-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-0) 4: Belgia vs Portugalia (1-1)/(2:1 po dogrywce) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (1-2) 6: Francja vs Szwajcaria (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (1-1)/(1:1)/2:4 w karnych 8: Szwecja vs Ukraina (2-1)

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania1:2 2: Italy vs Austria 3:0 Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy 2:0 4: Belgia vs Portugalia 2:1 Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania 1:2 6: France vs Switzerland 1:0 Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy 1:1 (1:1, 4:5 ) 8: Szwecja vs Ukraina 1:1 (2:1)

1-3 2-0 2-0 1-2 0-1 3-1 1-1/1-2 po dogrywce 1-1/1-1 dalej/2-4 w karnych

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania —- 2: Italy vs Austria —— Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-0) 4: Belgia vs Portugalia (1-1)/(4-5 karne ) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (1-2) 6: Francja vs Szwajcaria (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy 3-1 w karnych 8: Szwecja vs Ukraina (1/2

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania 1:2 2: Italy vs Austria 3:0 Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy 3:1 4: Belgia vs Portugalia 2:1 Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania 1:2 6: France vs Switzerland 2:0 Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy 1:2 8: Szwecja vs Ukraina 0:0

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania 1:2 2: Italy vs Austria 3:0 Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy 3:1 4: Belgia vs Portugalia 4:2 Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania 1:1 / dog 1:1 / karne Hiszpania win 4:2 6: France vs Switzerland 2:0 Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy 1:3 8: Szwecja vs Ukraina

Walia - Dania 2:1 Włochy - Austria 3:1 Holandia - Czechy 1:2 Belgia - Portugalia 1:1 (2:1 po dogrywce) Chorwacja - Hiszpania 0:2 Francja - Szwajcaria 2:1 Anglia - Niemcy 1:1 (po dogr. 1:1 k. 4:3) Szwecja - Ukraina 1:0

Walia - Dania 0-2 Włochy - Austria 2-0 Holandia - Czechy 3-0 Belgia - Portugalia 2-1 Chorwacja - Hiszpania 0-2 Francja - Szwajcaria 3-0 Anglia - Niemcy 1-1 / remis dalej 1-1 /4-5k Szwecja - Ukraina 2-1

View more comments

Load more
Nowy Sezon Wiosna 2021?

Zapisz Drużynę !!

Zapisy – Sezon Jesień 2021

Pomimo okresu wakacyjnego, cały czas można zgłaszać swój akces do jesiennych zmagań Ligi RED BOX w Katowicach. Poniżej prezentujemy podstawowe informacje dotyczące zbliżających się ogromnymi krokami rozgrywek: start: 06.09.2021. mecze: od poniedziałku do czwartku, między godzinami 20.00 a 22.00. Istnieje (po wcześniejszej konsultacji z organizatorem) możliwość precyzyjnego (w miarę możliwości) ustalenia terminów kolejnych meczy. powracają…

Sezon Wiosna 2021 – spadki/awanse

Jako, że sezon Wiosna 2021 w pełni, poniżej prezentujemy kluczowe informacje dotyczące każdej z lig. Z uwagi na planowany remont obiektu Rapid, rozgrywki musimy zakończyć przed 12 czerwcem. Z uwagi na ten fakt, od przyszłego tygodnia kolejne ligowe potyczki rozgrywać będziemy również w piątki. Spowoduje to duże nagromadzenie meczy (sporo ekip będzie grało 2 razy…

Wiosna 2021 Zapisy

Zapisy LIGA RED BOX - SEZON WIOSNA 2021 Pomimo przedłużającego się pandemicznego zawieszenia , liczymy iż już wkrótce wznowimy rywalizację w ramach RED BOX Śląskiej Ligi Halowej... Kolejnym krokiem w powrocie do futbolowej normalności, będzie start wiosennej edycji Ligi RED BOX w Katowicach . Pomimo mocno zaawansowanych planów realizacji remontu obiektu przy ulicy Stęślickiego ,...

Szóstki sezonu (Jesień 2020)

EKSTRALIGA -BR- Michał Woźnica (WSD Sengam Sport) Radomir Kowalski (WSD Sengam Sport) Mateusz Tuleja (Krysław S.C.) Gustaw Tomkowicz (AC Bogucice) Daniel Kuliga (AC Bogucice) Piotr Makowski (Golden Team) rezerwa: P.Grzywa (Hunger Bud) – Wereszczak, Pawłowski, Ł.Wentkowski (Krysław), Michalak (Tyskie), Kuchta (Bogucice), Mnochy (Hunger Bud), Kocur (Golden Team), Sega, Kempa (Under Forest), Mania (A-TN), Swatowski (Lions),…

Jesień 2020 – system rozgrywkowy / Puchar Ligi

SYSTEM ROZGRYWKOWY (JESIEŃ 2020) EKSTRALIGA RUNDA ZASADNICZA: każdy z każdym. Następnie tabela zostaje podzielona na trzy części, punkty zdobyte zostają RUNDA FINAŁOWA: zespoły z miejsc 1-4 (każdy z każdym), zespoły z miejsc 5-7 (każdy z każdym), 8-10 (każdy z każdym) SPADEK DO 1 LIGI (Wiosna 2021): miejsce 10 PIERWSZA LIGA RUNDA ZASADNICZA: każdy z każdym….

Cafe Red Box – Wiosna 2020 – Tydzień 8

W tym tygodniu w programie:Cały mecz ATN Soccer Team vs Lions United1 Połowa meczu INWET RedBox vs Hunger Bud2 Połowa i goleada Golden Team vs Szóstka KatowiceObszerne wywiady Adrian Sopicki z Tyskich i Marcel Post z No Namei Sporo informacji o 2 lidze po ok 1 godzinie programu.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
To już koniec naszego typera, dziękujemy wszystkim za fajną zabawę 🙂
1 Miejsce zajął z 46 pkt - Krzysztof Sziwy
2 miejsce ex aequo zjali z 40pkt - Andrzej Roztropowicz i Tomasz Serzysko
3 miejsce ex aequo zajęli z 36pkt - Igor Szewczyk, Barbara Paździora i Jarosław Nosek.

Po nagrody proszę się zgłaszać w wiadomości do strony 🙂
... See MoreSee Less
To już koniec naszego typera, dziękujemy wszystkim za fajną zabawę :)
1 Miejsce zajął z 46 pkt - Krzysztof Sziwy
2 miejsce ex aequo zjali z 40pkt - Andrzej Roztropowicz i Tomasz Serzysko
3 miejsce ex aequo zajęli z 36pkt - Igor Szewczyk, Barbara Paździora i Jarosław Nosek.Po nagrody proszę się zgłaszać w wiadomości do strony :)
Nasz typer dobiega już końca, został ostatni mecz, poznaliśmy dwójkę finalistów euro i w sumie finalistów typera Tomasz Serzysko Krzysztof Sziwy Gratulujemy dobrych typów !! Obstawiajcie wszyscy finał i już w niedzielę poznamy top 3 naszej zabawy 🙂

Zasady typowania finału jak we wcześniejszych rundach.
Finał
Niedziela 11 Lipiec
Włochy vs Anglia (21:00, Londyn)
... See MoreSee Less
Nasz typer dobiega już końca, został ostatni mecz, poznaliśmy dwójkę finalistów euro i w sumie finalistów typera Tomasz Serzysko Krzysztof Sziwy Gratulujemy dobrych typów !! Obstawiajcie wszyscy finał i już w niedzielę poznamy top 3 naszej zabawy :)Zasady typowania finału jak we wcześniejszych rundach.
Finał
Niedziela 11 Lipiec
Włochy vs Anglia (21:00, Londyn)

Comment on Facebook

Wyniki po półfinałach:

Włochy - Anglia 0:1

Włochy Anglia 1-1,1-1,k:5-4

1-1, 2-2 po dogrywce, 4-2 w karnych

włochy - anglia 0-0 w karnych 5-4 dla anglii

Anglia - włochy 2-0

1-0 dla włoch

WŁOCHY - ANGLIA 1-1

WŁOCHY - ANGLIA 0-1

Włochy - Anglia 2:1

Włochy 1:0 Anglia

Włochy vs Anglia 2-1 Bramki pewnie szczelą Chiesa barella dla Włochów A dla Anglia mount

Włochy vs Anglia (1-1), (2-2) (4-2 k.)

WŁOCHY - ANGLIA 3-1

1-1, 1-1 po dogrywce, 5-3 w karnych DLA WŁOCH

Włochy vs Anglia 1-1 (3-5 k.)

View more comments

Nasz typer jest tak samo ciekawy jak euro 6 osób dzielą 3 pkt. Typerem kolejki została Pani Barbara Paździora co za kolejka Gratulujemy ! 🙂

Zostały nam 3 mecze, typujemy je na zasadach bliźniaczych do poprzednich rund pucharowych.
Wyniki po poprzedniej rundzie w komentarzu.

Półfinały
Wtorek 6 Lipiec
SF1: Włochy vs Hiszpania (21:00, London)

Środa 7 Lipiec
SF2: Anglia vs Dania (21:00, London)
... See MoreSee Less
Nasz typer jest tak samo ciekawy jak euro 6 osób dzielą 3 pkt. Typerem kolejki została Pani Barbara Paździora co za kolejka Gratulujemy ! :)Zostały nam 3 mecze, typujemy je na zasadach bliźniaczych do poprzednich rund pucharowych.
Wyniki po poprzedniej rundzie w komentarzu.Półfinały
Wtorek 6 Lipiec
SF1: Włochy vs Hiszpania (21:00, London)Środa 7 Lipiec
SF2: Anglia vs Dania (21:00, London)

Comment on Facebook

Wyniki po poprzedniej rundzie:

2-0 2-0

Włochy - Hiszpania 2:1) Anglia - Dania (1:0) Mistrz: HISZPANIA

Włochy - Hiszpania 2:2, po dogrywce 3:2 Anglia - Dania 2:0

2:1 1:1, 0:0, 4:5

Włochy - Hiszpania 0-2 Anglia-Dania 2-0

1-2 3-1

2-1 2-1

SF1: Włochy vs Hiszpania (2-0)SF2: Anglia vs Dania (2-0)

2-1 2-1

2:0 2:1

Włochy - Hiszpania 1-1 Anglia-Dania 2-1

Włochy - Hiszpania 1-1 Anglia-Dania 1-1

Włochy - Hiszpania 2-1 Anglia-Dania 2-0

Włochy - Hiszpania 1-0 Anglia-Dania 2-0

Włochy - Hiszpania 2-1 Anglia-Dania 2-1

Włochy - Hiszpania 1-0 Anglia-Dania 1-0

SF1: Włochy vs Hiszpania (2-1)SF2: Anglia vs Dania (1:2)

SF1: Włochy vs Hiszpania (2:1)SF2: Anglia vs Dania (0:1)

SF1: Włochy vs Hiszpania 1:1, 1:1, 5-4 SF2: Anglia vs Dania 1:1, 1:1, 5-4

SF1: Włochy vs Hiszpania 1:1, 1:1, 4:3SF2: Anglia vs Dania 1:0

SF1: Włochy vs Hiszpania 1:2 SF2: Anglia vs Dania 2:0

View more comments

Mamy za sobą kolejną rudę typowania w 1/16 Euro 2020
W tabeli dzieją się równie ciekawe rzeczy co na boiskach ( chociaż przez to nasze typy były max słabe 😀 ) Wyniki: 4 typerów na 3 punktach więc walka o wygraną będzie trwała do końca ( tabela w komentarzu ).

W ćwierćfinałach typujemy na takich samych zasadach jak w 1/16:
Typujemy wynik w regulaminowym czasie gry standard wytypowany zwycięzca, remis 1pkt, poprawny wynik 2pkt. Przy typie na remis obstawiamy dalej. zwycięzca/remis po dogrywce +1pkt dokładny wynik po dogrywce +2 pkt, w przypadku remisu po dogrywce karne i tu zwycięzca po karnych +1pkt, dokładny wynik karnych +2

Ćwierćfinały
Piątek 2 Lipiec
QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (18:00, St Petersburg)
QF2: Belgia vs Włochy (21:00, Munich)

Sobota 3 Lipiec
QF3: Czechy vs Dania (18:00, Baku)
QF4: Ukraina vs Anglia (21:00, Rome)
... See MoreSee Less
Mamy za sobą kolejną rudę typowania w 1/16 Euro 2020
W tabeli dzieją się równie ciekawe rzeczy co na boiskach ( chociaż przez to nasze typy były max słabe :D ) Wyniki: 4 typerów na 3 punktach więc walka o wygraną będzie trwała do końca ( tabela w komentarzu ).W ćwierćfinałach typujemy na takich samych zasadach jak w 1/16:
Typujemy wynik w regulaminowym czasie gry standard wytypowany zwycięzca, remis 1pkt, poprawny wynik 2pkt. Przy typie na remis obstawiamy dalej. zwycięzca/remis po dogrywce +1pkt dokładny wynik po dogrywce +2 pkt, w przypadku remisu po dogrywce karne i tu zwycięzca po karnych +1pkt, dokładny wynik karnych +2Ćwierćfinały
Piątek 2 Lipiec
QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (18:00, St Petersburg)
QF2: Belgia vs Włochy (21:00, Munich)Sobota 3 Lipiec
QF3: Czechy vs Dania (18:00, Baku)
QF4: Ukraina vs Anglia (21:00, Rome)

Comment on Facebook

Wyniki po 5 rundzie typów:

2-1 0-2 1-2 0-2

Szwajcaria - Hiszpania 1-3 Belgia - Wlochy 1-2 Czechy - Dania 0-2 Ukraina-Anglia 1-3

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-3) QF2: Belgia vs Włochy (0-1)QF3: Czechy vs Dania (1-1, 1-1, k.3-5) QF4: Ukraina vs Anglia (0-2)

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-3) QF2: Belgia vs Włochy (1-2) QF3: Czechy vs Dania (1-1, 1-1, k.3-5) QF4: Ukraina vs Anglia (0-2)

Szwajcaria - Hiszpania 1-2 Belgia - Wlochy 2-1 Czechy - Dania 1-1 Ukraina-Anglia 0-2

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-1) kar. 5:3 QF2: Belgia vs Włochy (1-1) kar 4-5 QF3: Czechy vs Dania (0:2) QF4: Ukraina vs Anglia (1:1 ) kar 3-5

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (18:00, St Petersburg) 0-1 QF2: Belgia vs Włochy (21:00, Munich) 2-1 QF3: Czechy vs Dania (18:00, Baku) 0-2 QF4: Ukraina vs Anglia (21:00, Rome) 0-1

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-3) QF2: Belgia vs Włochy (1-2) QF3: Czechy vs Dania (1:3) QF4: Ukraina vs Anglia (1:3)

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-1) kar. 5:3 QF2: Belgia vs Włochy (0-1) QF3: Czechy vs Dania (0:2) QF4: Ukraina vs Anglia (1:2)

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-2) QF2: Belgia vs Włochy (1-1) k. 4-5 QF3: Czechy vs Dania (1:0) QF4: Ukraina vs Anglia (1:3)

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania 1:2 QF2: Belgia vs Włochy 2:1QF3: Czechy vs Dania 2:2 , 0:0, 4:3 QF4: Ukraina vs Anglia 0:2

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (0:2) QF2: Belgia vs Włochy (1:1,1:2)QF3: Czechy vs Dania (1-2) QF4: Ukraina vs Anglia (0-3)

Szwajcaria - Hiszpania 1-1,1-1,4-5 Belgia - Wlochy 1-1,1-1,5-4 Czechy - Dania 1-1,1-1,4-5 Ukraina-Anglia 1-1,1-1,4-5

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-1) kar. 5:3 QF2: Belgia vs Włochy (0-1)QF3: Czechy vs Dania (0:2) QF4: Ukraina vs Anglia (1:2)

Szwajcaria - Hiszpania 1:2 Belgia - Włochy 1:1, 1:1 po dogrywce, 4:2 karne Czechy - Dania 1:2 Ukraina - Anglia 0:1

Ćwierćfinały Piątek 2 Lipiec QF1: Szwajcaria vs Hiszpania 1:3 QF2: Belgia vs Włochy 0:1 Sobota 3 Lipiec QF3: Czechy vs Dania 1:1 (1:1, 4:5) QF4: Ukraina vs Anglia 0:2

ĆwierćfinałyQF2: Belgia vs Włochy 2:1 Sobota 3 Lipiec QF3: Czechy vs Dania 2:1 QF4: Ukraina vs Anglia 2:1

QF1: Szwajcaria vs Hiszpania (1-3) QF2: Belgia vs Włochy (0-1)QF3: Czechy vs Dania (0:2) QF4: Ukraina vs Anglia (0:2)

View more comments

Ok mamy za sobą fazę grupową, teraz zostały mecze fazy pucharowej więc tutaj typy zrobimy tak:
Typujemy wynik w regulaminowym czasie gry standard wytypowany zwycięzca, remis 1pkt, poprawny wynik 2pkt. Przy typie na remis obstawiamy dalej. zwycięzca/remis po dogrywce +1pkt dokładny wynik po dogrywce +2 pkt, w przypadku remisu po dogrywce karne i tu zwycięzca po karnych +1pkt, dokładny wynik karnych +2 ( + tytuł jasnowidza + staż u Wróżbita Maciej Skrzątek )
Czyli max pkt do zdobycia za mecz to 6pkt !! Znajdzie się kozak z takim typem 🙂 ?

Sobota 26 Czerwiec
1: Walia vs Dania (18:00, Amsterdam)
2: Italy vs Austria (21:00, London)

Niedziela 27 Czerwiec
3: Holandia vs Czechy (18:00, Budapest)
4: Belgia vs Portugalia (21:00, Seville)

Poniedziałek 28 Czerwiec
5: Chorwacja vs Hiszpania (18:00, Copenhagen)
6: France vs Switzerland (21:00, Bucharest)

Wtorek 29 Czerwiec
7: Anglia vs Niemcy (18:00, London)
8: Szwecja vs Ukraina (21:00, Glasgow)
... See MoreSee Less
Ok mamy za sobą fazę grupową, teraz zostały mecze fazy pucharowej więc tutaj typy zrobimy tak:
Typujemy wynik w regulaminowym czasie gry standard wytypowany zwycięzca, remis 1pkt, poprawny wynik 2pkt. Przy typie na remis obstawiamy dalej. zwycięzca/remis po dogrywce +1pkt dokładny wynik po dogrywce +2 pkt, w przypadku remisu po dogrywce karne i tu zwycięzca po karnych +1pkt, dokładny wynik karnych +2 (  + tytuł jasnowidza + staż u Wróżbita Maciej Skrzątek  )
Czyli max pkt do zdobycia za mecz to 6pkt !! Znajdzie się kozak z takim typem :) ?Sobota 26 Czerwiec
1: Walia vs Dania (18:00, Amsterdam)
2: Italy vs Austria (21:00, London)Niedziela 27 Czerwiec
3: Holandia vs Czechy (18:00, Budapest)
4: Belgia vs Portugalia (21:00, Seville)Poniedziałek 28 Czerwiec
5: Chorwacja vs Hiszpania (18:00, Copenhagen)
6: France vs Switzerland (21:00, Bucharest)Wtorek 29 Czerwiec
7: Anglia vs Niemcy (18:00, London)
8: Szwecja vs Ukraina (21:00, Glasgow)

Comment on Facebook

Ranking po 4 kolejce:

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (0-2) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-0) 4: Belgia vs Portugalia (2-1) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0-1) 6: France vs Switzerland (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (0-1) 8: Szwecja vs Ukraina (1-0)

Walia - Dania 0-2 Włochy - Austria 2-0 Holandia - Czechy 3-0 Belgia - Portugalia 2-1 Chorwacja - Hiszpania 0-2 Francja - Szwajcaria 3-0 Anglia - Niemcy 1-1 / remis dalej 1-1 /4-5k Szwecja - Ukraina 2-1

A można prosić o przypomnienie szczegółów konkursu ? Top 3 zgarnia nagrody ? Wg było pisane jakie są nagrody 😀 ? Piona

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (1-1, 1-1, 4-5) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-1) 4: Belgia vs Portugalia (1-1, 2-1) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0-1) 6: France vs Switzerland (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (1-1,1-1,4-5) 8: Szwecja vs Ukraina (1-1,1-1,5-4)

Walia vs Dania 1-2 Italy vs Austria 1-0 Holandia vs Czechy 2-1 Belgia vs Portugalia 1-1 Chorwacja vs Hiszpania 0-1 France vs Switzerland 2-0 Anglia vs Niemcy 0-0 Szwecja vs Ukraina 0-1

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (0-2) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-0) 4: Belgia vs Portugalia (2-1) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0-1) 6: France vs Switzerland (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (0-1) 8: Szwecja vs Ukraina (1-0)

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (1-2) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (1-0) 4: Belgia vs Portugalia (2-1) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0-1) 6: France vs Switzerland (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (0-1) 8: Szwecja vs Ukraina (1-0)

Walia vs Dania 1-2 Italy vs Austria 1-0 Holandia vs Czechy 2-1 Belgia vs Portugalia 1-1 Chorwacja vs Hiszpania 0-1 France vs Switzerland 2-0 Anglia vs Niemcy 0-0 Szwecja vs Ukraina 0-1

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (1-1, 1-1, 4-5) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-1) 4: Belgia vs Portugalia (1-1, 2-1) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0-1) 6: France vs Switzerland (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (1-1,1-1,4-5) 8: Szwecja vs Ukraina (1-1,1-1,5-4)

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (1:2) 2: Italy vs Austria (2-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-0) 4: Belgia vs Portugalia (1:1, 1:1 k: 3:4) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (0:2) 6: France vs Switzerland (1:0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (1:1, 1:1, k 5:4) 8: Szwecja vs Ukraina (1:1, 1:2)

Walia - Dania 1:2 Włochy - Austria 2:0 Holandia - Czechy 3:1 Belgia - Portugalia 2:2 po dogrywce 3:2 Chorwacja - Hiszpania 0:2 Francja - Szwajcaria 2:1 Anglia - Niemcy 0:0 po dogrywce 0:1 Szwecja - Ukraina 1:0

Walia vs Dania 1-2 Italy vs Austria 1-0 Holandia vs Czechy 2-1 Belgia vs Portugalia 1-1 Chorwacja vs Hiszpania 0-1 France vs Switzerland 2-0 Anglia vs Niemcy 0-0 Szwecja vs Ukraina 0-1

Walia - Dania 2:1 Włochy - Austria 3:1 Holandia - Czechy 1:2 Belgia - Portugalia 1:1 (2:1 po dogrywce) Chorwacja - Hiszpania 0:2 Francja - Szwajcaria 2:1 Anglia - Niemcy 1:1 (po dogr. 1:1 k. 4:3) Szwecja - Ukraina 1:0

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania (1-2) 2: Italy vs Austria (3-0) Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-0) 4: Belgia vs Portugalia (1-1)/(2:1 po dogrywce) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (1-2) 6: Francja vs Szwajcaria (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy (1-1)/(1:1)/2:4 w karnych 8: Szwecja vs Ukraina (2-1)

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania1:2 2: Italy vs Austria 3:0 Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy 2:0 4: Belgia vs Portugalia 2:1 Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania 1:2 6: France vs Switzerland 1:0 Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy 1:1 (1:1, 4:5 ) 8: Szwecja vs Ukraina 1:1 (2:1)

1-3 2-0 2-0 1-2 0-1 3-1 1-1/1-2 po dogrywce 1-1/1-1 dalej/2-4 w karnych

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania —- 2: Italy vs Austria —— Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy (2-0) 4: Belgia vs Portugalia (1-1)/(4-5 karne ) Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania (1-2) 6: Francja vs Szwajcaria (2-0) Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy 3-1 w karnych 8: Szwecja vs Ukraina (1/2

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania 1:2 2: Italy vs Austria 3:0 Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy 3:1 4: Belgia vs Portugalia 2:1 Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania 1:2 6: France vs Switzerland 2:0 Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy 1:2 8: Szwecja vs Ukraina 0:0

Sobota 26 Czerwiec 1: Walia vs Dania 1:2 2: Italy vs Austria 3:0 Niedziela 27 Czerwiec 3: Holandia vs Czechy 3:1 4: Belgia vs Portugalia 4:2 Poniedziałek 28 Czerwiec 5: Chorwacja vs Hiszpania 1:1 / dog 1:1 / karne Hiszpania win 4:2 6: France vs Switzerland 2:0 Wtorek 29 Czerwiec 7: Anglia vs Niemcy 1:3 8: Szwecja vs Ukraina

Walia - Dania 2:1 Włochy - Austria 3:1 Holandia - Czechy 1:2 Belgia - Portugalia 1:1 (2:1 po dogrywce) Chorwacja - Hiszpania 0:2 Francja - Szwajcaria 2:1 Anglia - Niemcy 1:1 (po dogr. 1:1 k. 4:3) Szwecja - Ukraina 1:0

Walia - Dania 0-2 Włochy - Austria 2-0 Holandia - Czechy 3-0 Belgia - Portugalia 2-1 Chorwacja - Hiszpania 0-2 Francja - Szwajcaria 3-0 Anglia - Niemcy 1-1 / remis dalej 1-1 /4-5k Szwecja - Ukraina 2-1

View more comments

Load more

Newsy

SliderUncategorized

Zapisy – Sezon Jesień 2021

Pomimo okresu wakacyjnego, cały czas można zgłaszać swój akces do jesiennych zmagań Ligi RED BOX w Katowicach. Poniżej prezentujemy podstawowe informacje dotyczące zbliżających się...

Sezon Wiosna 2021 – spadki/awanse

Jako, że sezon Wiosna 2021 w pełni, poniżej prezentujemy kluczowe informacje dotyczące każdej z lig. Z uwagi na planowany remont obiektu Rapid, rozgrywki musimy...
Uncategorized

Szóstki sezonu (Jesień 2020)

EKSTRALIGA -BR- Michał Woźnica (WSD Sengam Sport) Radomir Kowalski (WSD Sengam Sport) Mateusz Tuleja (Krysław S.C.) Gustaw Tomkowicz (AC Bogucice) Daniel Kuliga (AC Bogucice)...
Nowy Sezon Wiosna 2021

Zapisz Drużynę !!

RedBox TV

Mecze

Kontakt

Dyrektor rozgrywek – ADAM KOMIN (790 224 029).
Koordynator – ANDRZEJ ROZTROPOWICZ (790 204 371).
II Koordynator – SEBASTIAN KOMIN (730 995 504).
Strona www, Facebook, IT, Media – BARTOSZ KOŁODZIEJ (729 113 099).

Red Box Katowice