Inwet

O Firmie

 • Inwet Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji
 • Od 1989 roku „INWET” oferuje swoim klientom rozwiązywanie problemów związanych z transportem, magazynowaniem i obróbką materiałów sypkich. W stosowanych przez firmę rozwiązaniach wykorzystuje się technologie aeracyjne i wibracyjne. W przypadku składowania materiałów w dużych zbiornikach stalowych lub zbiornikach betonowych firma oferuje metodę dynamicznej aeracji za pomocą układów pulsatorów pneumatycznych (armatek powietrznych) własnej produkcji. Zastosowanie pulsatorów eliminuje powstawanie nawisów, zatykanie się wylotów, oklejanie ścian zbiorników. W efekcie powiększa się tym samym pojemność użyteczna zbiorników oraz zapewniona jest ciągłość procesu technologicznego. Pulsatory pneumatyczne stosowane są też w wielu innych miejscach przede wszystkim na wieżach wymienników pieców cementowych, na lejach zasypowych elektrofiltrów, do przedmuchiwania korków lub oklejeń powstających w rurach przesypowych oraz innego rodzaju urządzeniach. W przypadku rozwiązywania problemów związanych ze składowaniem materiałów sypkich w zbiornikach mniejszych i transportem tych materiałów oferujemy wyposażanie w wibratory lub zespoły wibratorów. Dysponujemy dużym wyborem wibratorów przemysłowych kilku firm europejskich: Findeva, Oli, NetterVibration, Venanzetti, Tuxel. Oferujemy wibratory o napędzie elektrycznym, pneumatycznym i hydraulicznym; przyczepne i pogrążalne; o kołowej lub liniowej charakterystyce drgań. Najpopularniejsze zastosowania wibratorów to: transport wibracyjny, przesiewanie, zagęszczanie, spulchnianie, mieszanie, dozowanie, opróżnianie zbiorników itd. Nasz dział konstrukcji oferuje wykonanie podajników i przesiewaczy wibracyjnych o napędach elektrycznym, elektromagnetycznym lub pneumatycznym, dokładnie według oczekiwań klienta. Dla potrzeb fluidyzacji, homogenizacji i poprawnego, płynnego spływu materiałów w silosach oferujemy systemy aeracyjne wykonane z przepuszczalnych spieków porowatych. Materiały te stosuje się także do odpowietrzania zbiorników (lub big bagów), jako filtry itd. Nasze układy aeracyjne i wibracyjne wykonujemy w systemie „pod klucz” – od projektu przez realizację aż po rozruch i serwis. Oferowane instalacje wyposażamy w automatyczne układy sterowania. Nasze sterowniki umożliwiają zarządzanie systemami aeracyjnymi składającymi się nawet z kilkudziesięciu punktów. Do wszystkich oferowanych przez nas urządzeń dostarczamy części zamienne, a w razie potrzeby służymy serwisem.
  PRAKTYKI I DRUŻYNA INWET

  INWET to nie tylko partner dla przemysłu, to również partner dla młodych i aktywnych.
  Ułatwiamy młodym studentom uczelni technicznych, z kraju i zagranicy, wejście do poważnego świata przemysłu, umożliwiając odbycie praktyk studenckich w naszym przedsiębiorstwie. Odbywa się to poprzez współpracę z organizacjami studenckimi IAESTE i AIESEC oraz uczelniami. Inwestowanie w młodych to również inwestowanie w przyszłość naszej firmy.
  Od kilku lat INWET wspiera młodych piłkarzy. Jest sponsorem drużyny INWET w ramach rozgrywek RED BOX Katowicka Liga Piłkarska Szóstek. W ten sposób umożliwiamy młodym ludziom, nie tylko studentom, realizację swoich pasji.

Ostatni Wynik

Check Previous Results
Jesień 2023 PROJesień 2023

Boya Żeleńskiego B

(11)
FC Under Forest
Inwet
9 - 7
Final Score
Michał Wita - 1Grzegorz Nowak - 2Patryk Wengerek - 1Mateusz Rawicki - 1Maksym Kravets - 4
Karol Kowalczyk - 2Damian Kowalczyk - 1Kajetan Bocek - 1Mateusz Kruk - 2Sebastian Dobroś - 1
Statystyki
0 Gol 0
0%
Gol
Bramki
0
0%
Gol
0
Bramki

Historia Bramek

Liderzy Drużyny

Bramki Mecze Bramki
9 10
9
6 10
6
4 10
4
4 10
4
4 10
4
3 Miejsce-Ekstraliga-Jesień 2019

Historia Meczów

Historyczne Podsumowanie Statystyk Ligowych

 • 83
  PKT
 • 27
  Win
 • 24
  Loss
 • 2
  Draw
 • 310
  BZ
 • 263
  BS
 • 47