Zapisz się do Ligi Katowice!!!
ligakatowice@rbsport.pl
Zapisz się do Ligi Poznań!!!
@rbsport.pl
Liga Katowice
Regulaminy
Regulamin
Regulamin (Zima)
Regulamin Ranking Najlepszy Zawodnik Sezonu
Tabele
Jesień 2023 PRO
Jesień 2023 AMATOR
Jesień 2023 WOMAN
Terminarz/Wyniki/Statystyki
Katowice Terminarz
Zima 23/24 Wyniki
Statystyki Zima 23/24
Archiwum
Wiosna 2021
Podsumowanie Sezonu
Jesień 2020
Podsumowanie Sezonu
Wiosna 2020
Podsumowanie Sezonu
Jesień 2021
Podsumowanie Sezonu
Zima 21/22
Wiosna 2022
Podsumowanie Sezonu
Jesień 2022
Podsumowanie Sezonu
Zima22/23
Podsumowanie Sezonu
Wiosna 2023
Podsumowanie Sezonu
Zapisy Jesień 2022
soccer stadium with illumination, green grass and dramatic night sky
Statystyki zima 22-23
Home
Statystyki zima 22-23
Grupa A
BRAMKI
KARTKI
MOTM
Ranga
Zawodnik
Klub
Bramki
1
Tomasz Wentkowski
W.S.D.
15
2
Mateusz Tomczyk
Inwet
11
3
Kamil Ogryzek
Inwet
10
4
Dawid Stawski
Zielony Listek
9
5
Mateusz Rawicki
FC Under Forest
9
6
Grzegorz Wereszczak
Krysław S.C.
8
7
Serhii Zinenko
FC Javelin
7
8
Adrian Gałdecki
Pućcie do zmiany
7
9
Jakub Borowski
Już Czas Barbershop No Name Team
7
10
Michał Wita
FC Under Forest
6
Ranga
Zawodnik
Klub
Ż.K.
Cz.K.
1
Przemysław Dziura
Kamionka Mikołów
2
1
2
Tomasz Wentkowski
W.S.D.
1
0
3
Daniel Kuliga
Inwet
1
0
4
Volodymir Posmyk
FC Javelin
1
0
5
Dawid Wróbel
Kamionka Mikołów
1
0
6
Patryk Abramik
Pućcie do zmiany
1
0
7
Olaf Buja
Kamionka Mikołów
1
0
8
Michał Duda
Kamionka Mikołów
1
0
9
Łukasz Wentkowski
Krysław S.C.
1
0
10
Michał Woźnica
W.S.D.
1
0
Ranga
Zawodnik
Klub
MOTM
1
Jakub Borowski
Już Czas Barbershop No Name Team
2
2
Michał Wita
FC Under Forest
2
3
Kamil Ogryzek
Inwet
2
4
Mateusz Tomczyk
Inwet
2
5
Łukasz Zielosko
Krysław S.C.
1
6
Łukasz Pawłowski
W.S.D.
1
7
Michał Woźnica
W.S.D.
1
8
Mateusz Czechowski
Bonito Murcki
1
9
Olaf Buja
Kamionka Mikołów
1
10
Tomasz Wentkowski
W.S.D.
1
BRAMKI
Ranga
Zawodnik
Klub
Bramki
1
Tomasz Wentkowski
W.S.D.
15
2
Mateusz Tomczyk
Inwet
11
3
Kamil Ogryzek
Inwet
10
4
Dawid Stawski
Zielony Listek
9
5
Mateusz Rawicki
FC Under Forest
9
6
Grzegorz Wereszczak
Krysław S.C.
8
7
Serhii Zinenko
FC Javelin
7
8
Adrian Gałdecki
Pućcie do zmiany
7
9
Jakub Borowski
Już Czas Barbershop No Name Team
7
10
Michał Wita
FC Under Forest
6
KARTKI
Ranga
Zawodnik
Klub
Ż.K.
Cz.K.
1
Przemysław Dziura
Kamionka Mikołów
2
1
2
Tomasz Wentkowski
W.S.D.
1
0
3
Daniel Kuliga
Inwet
1
0
4
Volodymir Posmyk
FC Javelin
1
0
5
Dawid Wróbel
Kamionka Mikołów
1
0
6
Patryk Abramik
Pućcie do zmiany
1
0
7
Olaf Buja
Kamionka Mikołów
1
0
8
Michał Duda
Kamionka Mikołów
1
0
9
Łukasz Wentkowski
Krysław S.C.
1
0
10
Michał Woźnica
W.S.D.
1
0
MOTM
Ranga
Zawodnik
Klub
MOTM
1
Jakub Borowski
Już Czas Barbershop No Name Team
2
2
Michał Wita
FC Under Forest
2
3
Kamil Ogryzek
Inwet
2
4
Mateusz Tomczyk
Inwet
2
5
Łukasz Zielosko
Krysław S.C.
1
6
Łukasz Pawłowski
W.S.D.
1
7
Michał Woźnica
W.S.D.
1
8
Mateusz Czechowski
Bonito Murcki
1
9
Olaf Buja
Kamionka Mikołów
1
10
Tomasz Wentkowski
W.S.D.
1
Grupa B
BRAMKI
KARTKI
MOTM
Ranga
Zawodnik
Klub
Bramki
1
Patryk Musiał
KostKev
10
2
Michał Krajewski
F.C. Bar Karolinka
9
3
Adam Konarski
Alcohólicos
9
4
Dawid Jakubczyk
Szmaragdowa Bestia
8
5
Tomasz Dziadzik
KostKev
8
6
Łukasz Mielnicki
KostKev
8
7
Łukasz Skok
A-TN
8
8
Adrian Sopicki
Tyskie Browary Książęce
8
9
Janusz Małek
Tyskie Browary Książęce
7
10
Adrian Sopniewski
W.S.D.
7
Ranga
Zawodnik
Klub
Ż.K.
Cz.K.
1
Patryk Musiał
KostKev
1
0
2
Grzegorz Chrząścik
Tyskie Browary Książęce
1
0
3
Dawid Marcol
Alcohólicos
1
0
4
Arkadiusz Linkiewicz
F.C. Bar Karolinka
1
0
5
Beniamin Sobkiewicz
Alcohólicos
1
0
6
Marcin Franielczyk
FC Casztany
1
0
7
Michał Krajewski
F.C. Bar Karolinka
1
0
8
Krzysztof Krzywoń
F.C. Bar Karolinka
0
0
9
Sebastian Jastrzębski
FC Under Forest
0
0
10
Miłosz Sobala
FC Casztany
0
0
Ranga
Zawodnik
Klub
MOTM
1
Grzegorz Chrząścik
Tyskie Browary Książęce
3
2
Sylwester Sobczyk
FC Casztany
2
3
Rafał Twardowski
Tyskie Browary Książęce
2
4
Denis Cieśliński
KostKev
1
5
Michał Krajewski
F.C. Bar Karolinka
1
6
Marek Horowski
F.C. Bar Karolinka
1
7
Damian Nega
Alcohólicos
1
8
Michał Szafrański
Alcohólicos
1
9
Denis Chojnacki
TS Futsal Chorzów
1
10
Karol Jakubczyk
W.S.D.
1
BRAMKI
Ranga
Zawodnik
Klub
Bramki
1
Patryk Musiał
KostKev
10
2
Michał Krajewski
F.C. Bar Karolinka
9
3
Adam Konarski
Alcohólicos
9
4
Dawid Jakubczyk
Szmaragdowa Bestia
8
5
Tomasz Dziadzik
KostKev
8
6
Łukasz Mielnicki
KostKev
8
7
Łukasz Skok
A-TN
8
8
Adrian Sopicki
Tyskie Browary Książęce
8
9
Janusz Małek
Tyskie Browary Książęce
7
10
Adrian Sopniewski
W.S.D.
7
KARTKI
Ranga
Zawodnik
Klub
Ż.K.
Cz.K.
1
Patryk Musiał
KostKev
1
0
2
Grzegorz Chrząścik
Tyskie Browary Książęce
1
0
3
Dawid Marcol
Alcohólicos
1
0
4
Arkadiusz Linkiewicz
F.C. Bar Karolinka
1
0
5
Beniamin Sobkiewicz
Alcohólicos
1
0
6
Marcin Franielczyk
FC Casztany
1
0
7
Michał Krajewski
F.C. Bar Karolinka
1
0
8
Krzysztof Krzywoń
F.C. Bar Karolinka
0
0
9
Sebastian Jastrzębski
FC Under Forest
0
0
10
Miłosz Sobala
FC Casztany
0
0
MOTM
Ranga
Zawodnik
Klub
MOTM
1
Grzegorz Chrząścik
Tyskie Browary Książęce
3
2
Sylwester Sobczyk
FC Casztany
2
3
Rafał Twardowski
Tyskie Browary Książęce
2
4
Denis Cieśliński
KostKev
1
5
Michał Krajewski
F.C. Bar Karolinka
1
6
Marek Horowski
F.C. Bar Karolinka
1
7
Damian Nega
Alcohólicos
1
8
Michał Szafrański
Alcohólicos
1
9
Denis Chojnacki
TS Futsal Chorzów
1
10
Karol Jakubczyk
W.S.D.
1