Zapisz się do Ligi Katowice!!!
ligakatowice@rbsport.pl
Zapisz się do Ligi Poznań!!!
@rbsport.pl
Liga Katowice
Regulaminy
Regulamin
Regulamin (Zima)
Regulamin Ranking Najlepszy Zawodnik Sezonu
Tabele
Jesień 2023 PRO
Jesień 2023 AMATOR
Jesień 2023 WOMAN
Terminarz/Wyniki/Statystyki
Katowice Terminarz
Zima 23/24 Wyniki
Statystyki Zima 23/24
Archiwum
Wiosna 2021
Podsumowanie Sezonu
Jesień 2020
Podsumowanie Sezonu
Wiosna 2020
Podsumowanie Sezonu
Jesień 2021
Podsumowanie Sezonu
Zima 21/22
Wiosna 2022
Podsumowanie Sezonu
Jesień 2022
Podsumowanie Sezonu
Zima22/23
Podsumowanie Sezonu
Wiosna 2023
Podsumowanie Sezonu
Zapisy Jesień 2022
soccer stadium with illumination, green grass and dramatic night sky
Statystyki Zima 2021/22
Home
Statystyki Zima 2021/22
Grupa A
BRAMKI
KARTKI
MOTM
Ranga
Zawodnik
Klub
Bramki
1
Łukasz Skok
A-TN
15
2
Fabian Wlaź
FC Speed Pack
13
3
Grzegorz Migdał
MKS Balkony
11
4
Adrian Gałdecki
Bonito Murcki
11
5
Filip Kotalczyk
FC Casztany
11
6
Patryk Wierdak
MKS Balkony
10
7
Patryk Abramik
Bonito Murcki
10
8
Marcin Musioł
MKS Balkony
9
9
Łukasz Mielnicki
KostKev
9
10
Tomasz Sobczyk
FC Casztany
9
Ranga
Zawodnik
Klub
Ż.K.
Cz.K.
1
Adrian Gałdecki
Bonito Murcki
3
1
2
Łukasz Mielnicki
KostKev
2
0
3
Maciej Niesyto
FC Under Forest
2
1
4
Tomasz Dziadzik
KostKev
2
0
5
Przemysław Witek
Zielony Listek
2
1
6
Daniel Osuch
KostKev
1
0
7
Maciej Mijas
KostKev
1
0
8
Jarosław Kowalski
A-TN
1
0
9
Tomasz Kopiec
A-TN
1
0
10
Rafał Rak
FC Speed Pack
1
0
Ranga
Zawodnik
Klub
MOTM
1
Łukasz Skok
A-TN
3
2
Łukasz Mielnicki
KostKev
3
3
Łukasz Szczyrba
KostKev
3
4
Filip Kotalczyk
FC Casztany
3
5
Przemysław Witek
Zielony Listek
2
6
Tomasz Golly
A-TN
2
7
Adrian Gałdecki
Bonito Murcki
2
8
Patryk Wierdak
MKS Balkony
2
9
Grzegorz Migdał
MKS Balkony
2
10
Szymon Rak
FC Under Forest
2
BRAMKI
Ranga
Zawodnik
Klub
Bramki
1
Łukasz Skok
A-TN
15
2
Fabian Wlaź
FC Speed Pack
13
3
Grzegorz Migdał
MKS Balkony
11
4
Adrian Gałdecki
Bonito Murcki
11
5
Filip Kotalczyk
FC Casztany
11
6
Patryk Wierdak
MKS Balkony
10
7
Patryk Abramik
Bonito Murcki
10
8
Marcin Musioł
MKS Balkony
9
9
Łukasz Mielnicki
KostKev
9
10
Tomasz Sobczyk
FC Casztany
9
KARTKI
Ranga
Zawodnik
Klub
Ż.K.
Cz.K.
1
Adrian Gałdecki
Bonito Murcki
3
1
2
Łukasz Mielnicki
KostKev
2
0
3
Maciej Niesyto
FC Under Forest
2
1
4
Tomasz Dziadzik
KostKev
2
0
5
Przemysław Witek
Zielony Listek
2
1
6
Daniel Osuch
KostKev
1
0
7
Maciej Mijas
KostKev
1
0
8
Jarosław Kowalski
A-TN
1
0
9
Tomasz Kopiec
A-TN
1
0
10
Rafał Rak
FC Speed Pack
1
0
MOTM
Ranga
Zawodnik
Klub
MOTM
1
Łukasz Skok
A-TN
3
2
Łukasz Mielnicki
KostKev
3
3
Łukasz Szczyrba
KostKev
3
4
Filip Kotalczyk
FC Casztany
3
5
Przemysław Witek
Zielony Listek
2
6
Tomasz Golly
A-TN
2
7
Adrian Gałdecki
Bonito Murcki
2
8
Patryk Wierdak
MKS Balkony
2
9
Grzegorz Migdał
MKS Balkony
2
10
Szymon Rak
FC Under Forest
2
Grupa B
BRAMKI
KARTKI
MOTM
Ranga
Zawodnik
Klub
Bramki
1
Kamil Ogryzek
Inwet
24
2
Łukasz Pawłowski
W.S.D.
18
3
Grzegorz Chrząścik
Tyskie Browary Książęce
16
4
Paweł Stochmal
Już Czas Barbershop No Name Team
14
5
Mateusz Tuleja
Krysław S.C.
14
6
Mateusz Tomczyk
Inwet
13
7
Dominik Wawrzyn
F.C. Bar Karolinka
13
8
Tomasz Wentkowski
W.S.D.
13
9
Grzegorz Wereszczak
Krysław S.C.
10
10
Dawid Gros
Krysław S.C.
10
Ranga
Zawodnik
Klub
Ż.K.
Cz.K.
1
Dominik Wawrzyn
F.C. Bar Karolinka
4
0
2
Łukasz Krawiec
Inwet
1
0
3
Rafał Nowrot
Tyskie Browary Książęce
1
0
4
Adrian Sopicki
Tyskie Browary Książęce
1
0
5
Tomasz Wentkowski
W.S.D.
1
0
6
Paweł Myszor
Tyskie Browary Książęce
1
0
7
Patryk Wojda
Już Czas Barbershop No Name Team
1
0
8
Kamil Witkowski
Inwet
1
0
9
Kamil Litwiński
Intercontrol
0
0
10
Paweł Musiał
SPFC
0
0
Ranga
Zawodnik
Klub
MOTM
1
Łukasz Pawłowski
W.S.D.
4
2
Kamil Ogryzek
Inwet
3
3
Paweł Stochmal
Już Czas Barbershop No Name Team
3
4
Arkadiusz Linkiewicz
F.C. Bar Karolinka
3
5
Grzegorz Chrząścik
Tyskie Browary Książęce
2
6
Mateusz Tuleja
Krysław S.C.
2
7
Dominik Wawrzyn
F.C. Bar Karolinka
2
8
Michał Woźnica
W.S.D.
1
9
Mateusz Kruk
Inwet
1
10
Dawid Malordy
Orange Team
1
BRAMKI
Ranga
Zawodnik
Klub
Bramki
1
Kamil Ogryzek
Inwet
24
2
Łukasz Pawłowski
W.S.D.
18
3
Grzegorz Chrząścik
Tyskie Browary Książęce
16
4
Paweł Stochmal
Już Czas Barbershop No Name Team
14
5
Mateusz Tuleja
Krysław S.C.
14
6
Mateusz Tomczyk
Inwet
13
7
Dominik Wawrzyn
F.C. Bar Karolinka
13
8
Tomasz Wentkowski
W.S.D.
13
9
Grzegorz Wereszczak
Krysław S.C.
10
10
Dawid Gros
Krysław S.C.
10
KARTKI
Ranga
Zawodnik
Klub
Ż.K.
Cz.K.
1
Dominik Wawrzyn
F.C. Bar Karolinka
4
0
2
Łukasz Krawiec
Inwet
1
0
3
Rafał Nowrot
Tyskie Browary Książęce
1
0
4
Adrian Sopicki
Tyskie Browary Książęce
1
0
5
Tomasz Wentkowski
W.S.D.
1
0
6
Paweł Myszor
Tyskie Browary Książęce
1
0
7
Patryk Wojda
Już Czas Barbershop No Name Team
1
0
8
Kamil Witkowski
Inwet
1
0
9
Kamil Litwiński
Intercontrol
0
0
10
Paweł Musiał
SPFC
0
0
MOTM
Ranga
Zawodnik
Klub
MOTM
1
Łukasz Pawłowski
W.S.D.
4
2
Kamil Ogryzek
Inwet
3
3
Paweł Stochmal
Już Czas Barbershop No Name Team
3
4
Arkadiusz Linkiewicz
F.C. Bar Karolinka
3
5
Grzegorz Chrząścik
Tyskie Browary Książęce
2
6
Mateusz Tuleja
Krysław S.C.
2
7
Dominik Wawrzyn
F.C. Bar Karolinka
2
8
Michał Woźnica
W.S.D.
1
9
Mateusz Kruk
Inwet
1
10
Dawid Malordy
Orange Team
1